Rzuć Palenie

Pragniemy Państwu przedstawić jedną z najskuteczniejszych obecnie metod zwalczania głodu nikotynowego przy użyciu aparatu biorezonansowego BRT.

Nasza terapia "Rzuć palenie" daje rewelacyjne efekty w rzucaniu nałogu. Rzucanie palenia naszą terapią biorezonansową to jedna wizyta podczas której palacz całkowicie traci ochotę na papierosy i palenie.

Skuteczność metody jest bardzo imponująca. Po jednym zabiegu aż 90% pacjentów rzuca palenie. Pozostałym osobom wskazane jest skorzystać z jeszcze jednej wizyty.

Rzeczą bardzo istotną dla palaczy jest fakt, że nie ma znaczenia staż palenia i ilość wypalanych papierosów. Jednym z ciekawszych doświadczeń jest brak potrzeby zapalenia nawet w towarzystwie palących.

Na czym polega rzucanie palenia metodą BRT?

Zdjęcie dłońi zgniatającej paierosy Przed przystąpieniem do zabiegu należy zapalić papierosa, który umieszczony zostaje w aparacie. Osoba poddawana terapii podłączona jest do urządzenia poprzez specjalne elektrody. Po włączeniu odpowiedniego programu w komputerze, w organiźmie zachodzi reakcja mająca na celu wygaszenie głodu nikotynowego.

Druga funkcja jaka zachodzi w organiźmie, to detoksykacja, czyli oczyszczanie organizmu z toksyn. Proces ich usuwania zachodzi przez skórę, nerki i jelita. W związku z tym po terapii należy wypić 1.5 l wody mineralnej nie gazowanej, aby ułatwić proces ich wydalania. Zalecane są częste kąpiele.

Jezeli chcesz dowiedzieć się czegoś wiecęj na temat rzucanie palenia metodą biorezonans magnetyczny zadzwoń do jednego z gabinetów BRT. Aby przeczytać na czym polega biorezonans i terapia wejdź na stronę: metoda BRT.

Do zorganizowanych grup i zakładów pracy powyżej 10 osób przyjeżdżamy na miejsce.

Nasze Gabinety

Zapraszamy do naszych gabinetów:

MiastoTelefon
Konin 603-589-312
Poznań (61) 842-75-16
Warszawa (22) 622-97-29
Kliknij na wybrane miasto aby uzyskać adres i mapę

Skład Papierosa

Zastanów się czy warto wdychać toksyczne związki zawarte w dymie nikotynowym. Choroby związane z papierosami.


Opinie pacjentów

Paliłem przez piętnaście lat po 30 papierosów dziennie. Od pewnego czasu zacząłem mieć duszności i kaszel - w ciągu dnia i czasem także w nocy. Próbowałem rzucić palenie, ale nie dawałem sobie z tym rady - wracałem do palenia po paru dniach. Do terapii zachęcił mnie kolega - on palił nawet więcej niż ja i udało mu się. Terapia trwała 15 minut. Nie palę już trzy miesiące. Rodzina nie wierzyła, że rzucę palenie - część z nich za moim przykładem skorzystała z terapii i też nie palą.

Zobacz więcej komentarzy